Fun park Most

Fun park Most

Co to je?

FUNPARK Most je lanové centrum s bludištěm, vyhlídkovou věží nad korunami stromů a dětským hřištěm. Najdete zde zábavu pro celou rodinu.

Takzvané 3D bludiště je určeno pro všechny věkové kategorie. Navrženo je jako třípatrové s výškou do 10 metrů. Obsahuje 25 rozmanitých spletitých lávek, lanových překážek a 19 přestupových domečků umístěných ve dvou až tří patrech nad sebou. Skladba prvků bludiště je navržena pro všestranný rozvoj především dětí a obsahuje prvky pohybové, balanční, vzdělávací, ale i odpočinkové a relaxační. Lávky jsou široké 1,2 metru a nechybí ani bezpečnostní zábradlí a ochranné sítě.

Vyhlídková věž je vysoká 26 metrů s nástupním točitým schodištěm. Na vrchol věže vede 113 schodů, rozdělených na dvě patra a z horního patra se přes koruny zelených listnatých stromů otevírá výhled na centrum města a místní vrchy Hněvín, Širák a Ressl, ale také na panorama nedalekých Krušných hor a nově vzniklé jezero pod nimi. Kapacita věže je 25 osob.

Součástí areálu je také dětské hřiště a zázemí, kde lze zakoupit drobné občerstvení. Areál se stal turistickým lákadlem nejen pro obyvatele města Mostu, ale také pro turisty ze širokého okolí.

 

Kde to je?

Nachází se nedaleko centra města Mostu na vrchu Šibeník.

Kontaktní telefon: 736 709 298

funpark@sportovnihalamost.cz

GPS: 50.5018078N, 13.6514997E

 

Co s sebou?

K návštěvě Funparku využijete sportovní oblečení.

 

Co za to?

Vstupné 3D bludiště: 50 Kč dospělý, 120 Kč rodinné vstupné, 30 Kč / osoba skupinové vstupné
Vyhlídková věž: 20 Kč / osoba.
Je otevřený od dubna do října.

 

Jak se tam dostanu?

Pokud přijedete do středu města Most na vrch Šibeník autem, nejblíž se parkuje v sídlišti na ulici Jana Palacha nebo Josefa Suka. V okolí jsou i zastávky MHD.

 

www.funparkmost.cz

www.facebook.com/funpark-most